A+ A A-

O gospodarstwie

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zorganizujesz wesele, przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie w gronie przyjaciół, zrobiłeś pierwszy dobry krok.
Gospodarstwo Kochańscy to jednak nie tylko wesela, komunie i spotkania. To także miejsce, gdzie znajdziesz pokój gościnny po pełnej wrażeń nocy lub odpoczniesz po dniu, w którym korzystałeś z bogactwa okolicznej przyrody. Komfortowe pokoje czekają na bawiących się i relaksujących u nas, ale wstąp także, jeśli jesteś w okolicy w sprawach biznesowych – zapewniamy, że nabierzesz tu nowych sił.


Położenie gospodarstwa jest jego walorem – przez Poczernin przepływa rzeka Ina będąca rajem dla wędkarzy ściągających do nas z całej Polski. Docenią ją zwłaszcza „trociarze” biorący udział w „Turnieju Czterech Rzek”. Bliskość urokliwych lasów usatysfakcjonuje amatorów pieszych i rowerowych wycieczek. Późnym latem lub jesienią leśny spacer na pewno zakończy się obfitym grzybobraniem.


W domu weselnym, który mieści się w odrestaurowanej przedwojennej stodole, skosztujecie m.in. domowych potraw i przetworów. Aby dobrze wypocząć po udanej zabawie, przygotowaliśmy dla Was tanie i komfortowe zakwaterowanie. Nasz hotel oferuje 30 miejsc noclegowych.


Jeśli wybieracie się do nas ze swoimi pociechami, na pewno chętnie skorzystają one ze znajdujących się w gospodarstwie huśtawek, piaskownicy czy zabawek. Na terenie gospodarstwa, którego łączna powierzchnia to ponad 8 tys. m², znajduje się bezpłatny parking na 25 samochodów. Przygotowaliśmy też dla Was zadaszone miejsce na ognisko lub grill.


Z dala od zgiełku, ale jednocześnie blisko Goleniowa, Chociwla, Stargardu Szczecińskiego i Szczecina przygotowaliśmy dla Was miejsce, gdzie możecie odpocząć, bawić się i wyjątkowo spędzić czas. Razem cieszmy się jego urokiem.

Więcej w tej kategorii: « Wesela Noclegi »
© 2014-2015 Gospodarstwo Kochańscy. Wszystkie prawa zastrzeżone.