Kontakt

Jesteśmy idealnym miejscem na organizację Twojego przyjęcia.  Naturalne otoczenie i przepyszne jedzenie tylko podkreśli rangę tego wydarzenia.
A jeżeli szukasz odpoczynku po ciężkim dniu pracy lub jesteś w okolicy przejazdem - oferujemy Ci komfortowe pokoje w przystępnej cenie.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Do miłego....

Gospodarstwo Kochańscy

NIP 8581068592
Regon 810718526


Ze względu na trwające remonty drogowe, o których nie informuje nawigacja,
zamieszczamy szczegółową mapkę z najlepszymi trasami dojazdu do nas.

Pobierz mapkę na telefon.

Formularz kontaktowy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gospodarstwo Kochańscy, z siedzibą Poczernin 30, 73-110 Stargard Szczeciński.

Dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty, w celu jednorazowego kontaktu związanego z ofertą lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rodo. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na zapytanie. Odbiorcami danych są wyłącznie pracownicy administratora. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem zapytania/kontaktu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.